Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

POZNAJ ZASADY BEZPIECZNEGO INTERNETU!

Bierzemy udział w Ogólnopolskim Projekcie badawczo – Edukacyjnym „Granie na ekranie”:

Weź udział w Offline challenge

 

Dla rodziców

Fonoholizm – nadużywanie smartfonów przez dzieci. Najważniejsze symptomy

Objawy nadużywania mediów cyfrowych

3xR – sposób na zabezpieczenie dzieci przed uzależnieniem od internetu i smartfona

 

Pomoc telefoniczna i online

 

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 oraz Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci 800 100 100. W ramach tych dwóch projektów udzielana jest pomoc młodym internautom, rodzicom i profesjonalistom w przypadkach zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu. Telefony prowadzone są przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundację Dzieci Niczyje).

Więcej informacji: www.116111.pl oraz www.800100100.pl