Wyjazd na narty - styczeń 2020

29 stycznia 2020 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami kolejny raz wyjechała do Puław Górnych na narty.

Celem wyjazdu była nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na nartach, zorganizowanej w ramach akcji „Narty Dzieciom”. W czasie kilkugodzinnego pobytu w ośrodku narciarskim Kiczera, uczniowie doskonalili technikę jazdy, a ci, którzy zaczynali przygodę z nartami uczyli się podstawowych elementów narciarstwa. Pomimo wiosennej aury na stoku panowały doskonałe warunki do jazdy na nartach.

Piękna pogoda, świeże powietrze i bliskość natury sprawiły, że wszyscy aktywnie odpoczywali od zgiełku cywilizacji. Czas aktywnej nauki szybko mijał, ale fascynacja nartami została.

W lutym planujemy kolejny wyjazd do Puław. Mamy nadzieję, że będzie on równie bezpieczny, i udany.